login
zoeken
menu
leden login

JEUGD - SENIOR TOERNOOI

 
woensdag 11 december 2013

Ivo en Patrick Holthuysen wonnen in de jongste groep (II)                                                                                                                         terwijl Dani en Gerard Reijnders de sterkste waren in groep (I).

Alle uitslagen zijn hieronder te lezen.

 
           
       
     
 
 
Finale J-II-Finales: Kessel, 27 december 2013
   
  Aanvang 18.30 uur    
                                                                                         
  A1 Boris Peeters (Baarlo)     A3 Lynn Kuijpers (Baarlo)             A5 Timo Faessen (tegelen)     A7 Joey Driessen (tegelen)    
  Esther Geurts (Baarlo)     Roy Geurts (Baarlo)             Jan Hovens (Tegelen)     Pierre Ververgaard (Tegelen)    
                                                                                         
  A2 Tjardo Thijssen (Tegelen)     A4 Lars Mooren (Helden)             A6 Bowen Ramakers (Grathem)     A8 Ivo Holthuijsen (tegelen)    
  Stan Cox (Tegelen)     Toon Smits (Hegelsom)             Wim Grommen (Maasbree)     Patrick Holthuijsen (Tegelen)    
                                                                                         
  A1 Boris Peeters (Baarlo)
 
     
 
A2 Tjardo Thijssen (Tegelen)   30 26       A5 Timo Faessen (tegelen)
 
     
 
A6 Bowen Ramakers (Grathem)   30
  Esther Geurts (Baarlo) Stan Cox (Tegelen)         Jan Hovens (Tegelen) Wim Grommen (Maasbree)  
                                                                                         
  A3 Lynn Kuijpers (Baarlo)
 
     
 
A4 Lars Mooren (Helden)   24 30       A7 Joey Driessen (tegelen)
 
     
 
A8 Ivo Holthuijsen (tegelen)   24
  Roy Geurts (Baarlo) Toon Smits (Hegelsom)         Pierre Ververgaard (Tegelen) Patrick Holthuijsen (Tegelen)  
                                                                                         
  A2 Tjardo Thijssen (Tegelen)
 
     
 
A3 Lynn Kuijpers (Baarlo)   26 30       A6 Bowen Ramakers (Grathem)
 
     
 
A7 Joey Driessen (tegelen)   18
  Stan Cox (Tegelen) Roy Geurts (Baarlo)         Wim Grommen (Maasbree) Pierre Ververgaard (Tegelen)  
                                                                                         
  A4 Lars Mooren (Helden)
 
     
 
A1 Boris Peeters (Baarlo)   24 30       A8 Ivo Holthuijsen (tegelen)
 
     
 
A5 Timo Faessen (tegelen)   30
  Toon Smits (Hegelsom) Esther Geurts (Baarlo)         Patrick Holthuijsen (Tegelen) Jan Hovens (Tegelen)  
                                                                                         
  A1 Boris Peeters (Baarlo)
 
     
 
A3 Lynn Kuijpers (Baarlo)   30 26       A5 Timo Faessen (tegelen)
 
     
 
A7 Joey Driessen (tegelen)   30
  Esther Geurts (Baarlo) Roy Geurts (Baarlo)         Jan Hovens (Tegelen) Pierre Ververgaard (Tegelen)  
                                                                                         
  A2 Tjardo Thijssen (Tegelen)
 
     
 
A4 Lars Mooren (Helden)   28 30       A6 Bowen Ramakers (Grathem)
 
     
 
A8 Ivo Holthuijsen (tegelen)   30
  Stan Cox (Tegelen) Toon Smits (Hegelsom)         Wim Grommen (Maasbree) Patrick Holthuijsen (Tegelen)  
                                                                                         
                                                                                         
                  Zeges Tot Steunpunten Totaal                         Zeges Tot Steunpunten Totaal
  A1 Boris Peeters (Baarlo) þ þ þ 3 30 30 30 90 1       A5 Timo Faessen (tegelen) þ û þ 2 30 26 30 86
  Esther Geurts (Baarlo)       Jan Hovens (Tegelen)
  A2 Tjardo Thijssen (Tegelen) û û û 0 26 26 28 80 4       A6 Bowen Ramakers (Grathem) û û þ 1 18 18 30 66
  Stan Cox (Tegelen)       Wim Grommen (Maasbree)
  A3 Lynn Kuijpers (Baarlo) û þ û 1 24 30 26 80 3       A7 Joey Driessen (tegelen) û þ û 1 24 30 26 80
  Roy Geurts (Baarlo)       Pierre Ververgaard (Tegelen)
  A4 Lars Mooren (Helden) þ û þ 2 30 24 30 84 2       A8 Ivo Holthuijsen (tegelen) þ þ û 2 30 30 26 86
  Toon Smits (Hegelsom)       Patrick Holthuijsen (Tegelen)

 

             
             
Kruisfinales   Baan:     Uitslag:
  Wedstrijd 1: 1 Boris Peeters (Baarlo) Timo Faessen (tegelen) 30 26
             
  Wedstrijd 2: 2 Lars Mooren (Helden) Ivo Holthuijsen (tegelen) 28 30
             
             
             
Finale:            
    1 Boris Peeters (Baarlo) Ivo Holthuijsen (tegelen) 24 30
      Esther Geurts (Baarlo) Patrick Holthuijsen (Tegelen)  
             
             

 

B1 Dorjan Janssen (Grathem)
 
  B2 Mitch Ramakers (Grathem)   30-22
Frits Koolen (Grathem)     Alfons Ramakers (Grathem)  
B5 Roy Willems (Ospel)     B3 Timo Aerts (Helden)   24-30
Thijs Coenen (Ospel)
 
     
 
Hans Peeters (Helden)  
B4 Tim Boumans (Ospel)
 
     
 
B2 Mitch Ramakers (Grathem)   28-30
Anton v Deursen (Ospel) Alfons Ramakers (Grathem)  
B5 Roy Willems (Ospel)
 
     
 
B1 Dorjan Janssen (Grathem)   26-30
Thijs Coenen (Ospel) Frits Koolen (Grathem)  
B3 Timo Aerts (Helden)
 
     
 
B4 Tim Boumans (Ospel)   30-24
Hans Peeters (Helden) Anton v Deursen (Ospel)  
B2 Mitch Ramakers (Grathem)
 
     
 
B5 Roy Willems (Ospel)   30-26
Alfons Ramakers (Grathem) Thijs Coenen (Ospel)  
B3
Timo Aerts (Helden)
    B1 Dorjan Janssen (Grathem)   22-30
Hans Peeters (Helden)     Frits Koolen (Grathem)  
B4 Tim Boumans (Ospel)
 
     
 
B5 Roy Willems (Ospel)   30-22
Anton v Deursen (Ospel) Thijs Coenen (Ospel)  
B2 Mitch Ramakers (Grathem)
 
     
 
B3 Timo Aerts (Helden)   30-28
Alfons Ramakers (Grathem) Hans Peeters (Helden)  
B1 Dorjan Janssen (Grathem)
 
  B4 Tim Boumans (Ospel)   28-30
Frits Koolen (Grathem)     Anton v Deursen (Ospel)  
                                         
                                        Eind-
                Zeges Tot Steunpunten   Tot Stp stand
B1 Dorjan Janssen (Grathem) 1 1 1 0 3 30 30 30 28   118 1
Frits Koolen (Grathem)  
B2 Mitch Ramakers (Grathem) 0 1 1 1 3 22 30 30 30   112 2
Alfons Ramakers (Grathem)  
B3 Timo Aerts (Helden) 1 1 0 0 2 30 30 22 28   110 4
Hans Peeters (Helden)  
B4 Tim Boumans (Ospel) 0 0 1 1 2 28 24 30 30   112 3
Anton v Deursen (Ospel)  
B5 Roy Willems (Ospel) 0 0 0 0 0 24 26 26 22   98 5
Thijs Coenen (Ospel)  

 

B1 Carola Janssen (Grathem)
 
  B2 Dani Reijnders (Helden)   18-30
Wiel Knuiman (Grathem)     Gerard Reijnders (Helden)  
B5 Amal Swinkels Helden)     B3 Driek van Laer (Ospel)   30-24
Hay vd Goor (Helden)
 
     
 
Henk van Laer (Ospel)  
B4 Dante Tramontin (Ospel)
 
     
 
B2 Dani Reijnders (Helden)   20-30
Bart Vossen (Ospel) Gerard Reijnders (Helden)  
B5 Amal Swinkels Helden)
 
     
 
B1 Carola Janssen (Grathem)   28-30
Hay vd Goor (Helden) Wiel Knuiman (Grathem)  
B3 Driek van Laer (Ospel)
 
     
 
B4 Dante Tramontin (Ospel)   30-22
Henk van Laer (Ospel) Bart Vossen (Ospel)  
B2 Dani Reijnders (Helden)
 
     
 
B5 Amal Swinkels Helden)   28-30
Gerard Reijnders (Helden) Hay vd Goor (Helden)  
B3
Driek van Laer (Ospel)
    B1 Carola Janssen (Grathem)   28-30
Henk van Laer (Ospel)     Wiel Knuiman (Grathem)  
B4 Dante Tramontin (Ospel)
 
     
 
B5 Amal Swinkels Helden)   24-30
Bart Vossen (Ospel) Hay vd Goor (Helden)  
B2 Dani Reijnders (Helden)
 
     
 
B3 Driek van Laer (Ospel)   30-28
Gerard Reijnders (Helden) Henk van Laer (Ospel)  
B1 Carola Janssen (Grathem)
 
  B4 Dante Tramontin (Ospel)   26-30
Wiel Knuiman (Grathem)     Bart Vossen (Ospel)  
                                         
                                        Eind-
                Zeges Tot Steunpunten   Tot Stp stand
B1 Carola Janssen (Grathem) 0 1 1 0 2 18 30 30 26   104 3
Wiel Knuiman (Grathem)  
B2 Dani Reijnders (Helden) 1 1 0 1 3 30 30 28 30   118 2
Gerard Reijnders (Helden)  
B3 Driek van Laer (Ospel) 0 1 0 0 1 24 30 28 28   110 4
Henk van Laer (Ospel)  
B4 Dante Tramontin (Ospel) 0 0 0 1 1 20 22 24 30   96 5
Bart Vossen (Ospel)  
B5 Amal Swinkels Helden) 1 0 1 1 3 30 28 30 30   118 1
Hay vd Goor (Helden)  

 

Halve Finale's                  
                     
B2 Mitch Ramakers Grathem     A8 Amal Swinkels Helden      
  Alfons Ramakers Grathem       Hay vd Goor Helden   26-30
                     
                     
B6 Dani Reijnders Helden     B1 Dorjan Janssen Grathem      
  Gerard Reijnders Helden       Frits Koolen Grathem   30-22
                     
                     
FINALE                  
                     
B6 Dani Reijnders Helden     A8 Amal Swinkels Helden      
  Gerard Reijnders Helden       Hay vd Goor Helden   30-26