login
zoeken
menu
leden login

PERSOONLIJKE KAMPIOENSCHAPPEN IN HET BRABANTSE

 
zondag 18 december 2016

BoB organiseert rond de jaarwissseling haar kampioenschappen in Brabant.  Hieronder kan je de wedstrijden en uitslagen terug vinden. 

  1e ronde PK BoB 1 en BoB 2                                                                                Bitmap                   
 
 
     
Datum:  Zondag 18 december 2016  
Baan: Heeze    
Aanvang: 10.30 uur    
       
  1e ronde BoB 2    
10.30 Loosbroek 1 Schijndel 1 30-20
ws 1 Jo Geenen Laura vd Sande
10.55 Schijndel 2 Heeze 1 30-16
ws 2 Jan Hellings Marina v Eersel
11.20 Heeze 2 Loosbroek 2 26-30
ws 3 Tiny v Eersel Toon Sigmans
11.45 Loosbroek 3 Heeze 3 8-30
ws 4 Willy vd Braak Ad v Eersel
12.10 Liempde 1 Loosbroek 4 24-30
ws 5 Andre vd Pasch Lenie den Otter
12.35 Schijndel 3 Liempde 2 26-30
ws 6 Harrie v Weert Laurens Quinten
13.00 Heeze 4 Loosbroek 5 30-18
ws 7 Jan v Bree Henk Markgraaf
  1e ronde BoB 1    
13.25 Heeze 1 Loosbroek 1 20-30
ws 8 Wim Ceelen Piet v Aarle
13.50 Olland 1 Liempde 1 30-26
ws 9 Annie Verhagen Nol Olislagers
14.15 Loosbroek 2 Schijndel 1 30-26
ws 10 Harrie vd Boom Wim vd Sande
14.40 Heeze 2 Olland 2 14-30
ws 11 Piet Verbeek Bert vd Wiel
15.05 Liempde 2 Heeze 3 28-30
ws 12 Toon Verhoeven Jack Kursten
  2e ronde PK BoB 1 en BoB 2                                                                                   Bitmap                       Bitmap                    Bitmap                   
 
 
     
Datum: Zondag 8 januari 2017    
Baan: Loosbroek    
Aanvang: 10.30 uur    
       
  Vervolg 1e ronde BoB 1    
10.30 Loosbroek 3 Olland 3 22-30
ws 1 Annie vd Boom Roel vd Pasch
10.55 Schijndel 2 Heeze 4 30-26
ws 2 Tiny Verhoeven Marion Siemons
11.20 Heeze 5 Loosbroek 4 30-28
ws 3 Jan Bax Theo Geenen
11.45 Schijndel 3 Olland 4 28-30
ws 4 Gerard Lemmers Leo Markus
12.10 Loosbroek 5 Liempde 3 18-30
ws 5 Antoinette Geenen Henk vd Wildenberg
12.35 Liempde 4 Heeze 6 26-30
ws 6 Jan v Vugt Kees v Bree
  2e ronde BoB 1 samen met   BoB 2 (voorronde)  
13.00 Loosbroek Loosbroek  26-30
ws 7 Toon Sigmans Harrie vd Boom
13.25 Heeze Olland 30-00
ws 8 Kees v Bree Annie Verhagen
2e   ronde BoB 1 samen met BoB 2 Winnaars naar beste 8  
13.50 Olland Loosbroek  30-26
ws 9 Bert vd Wiel Jo Geenen
14.15 Loosbroek Loosbroek  30-00
ws 10 Harrie vd Boom Lenie den Otter
14.40 Liempde Heeze 30-28
ws 11 Henk vd Wildenberg Kees v Bree
15.05 Liempde   Heeze 22-30
ws 12 Laurens Quinten Jan v Bree
15.30 Heeze   Olland 20-30
ws 13 Jac Kursten Leo Markus
F   I N A L E PK BoB 1 en 2 samen                                                                                   Bitmap                       Bitmap                    Bitmap                   
 
 
     
Datum:  Zondag 9 april 2017    
Baan: Schijndel    
Aanvang 10.30 uur    
Vervolg 2e ronde BoB 1 samen   met BoB 2   Winnaars naar beste 8  
10.30 Schijndel Schijndel  
ws 1 Tiny Verhoeven Jan Hellings
10.55 Heeze Olland  
ws 2 Jan Bax Roel vd Pasch
11.20 Heeze Loosbroek  
ws 3 Ad v Eersel Piet v Aarle
  Beste 8 Winnaars naar beste 4  
11.45 Liempde Heeze  
ws 4 Henk vd Wildenberg Jan v Bree
12.10 3 4  
ws 5    
12.35 Olland Olland  
ws 6 Leo Markus Bert vd Wiel
13.00 Loosbroek 8  
ws 7 Harrie vd Boom  
  Beste 4    
13.25 1 2  
ws 8    
13.50 3 4  
ws 9    
  Om de 3e en 4e plaats    
14.15 1 2  
ws 10    
  Om de 1e en 2e plaats    
14.40 3 4  
ws 11