login
zoeken
menu
leden login

PROMOTIE-DEGRADATIE WEDSTRIJDEN EN TEAMKAMPIOENSCHAPPEN

 
woensdag 13 april 2011

Wie wordt algemeen kampioen in de 1ste, 2de en 3de  klasse? 

Zowel in de hoofdklasse als in de 2de klasse B zijn er 3 teams gelijk geëindigd op een promotie- of degradatieplaats. In de 1ste klasse B is de degradatiestrijd ook nog niet beslecht. Het programma van de volgende weken kan u hieronder lezen

15 april te Hoogeloon 19:30    Heythuysen 1 - Loosbroek 1 – Meijel 3   testen voor 2de pl

15 april te Baarlo   20:00    Kessel 2 – Maasbree 2    3-2   (verliezer degradeert – winnaar test)

15 april te Helden   19:30    Hegelsom 1 (6) – Stramproy 1  (2) – Tegelen 2 (7)    (laatste degradeert)

 

16  april : beker finales te Heythuysen   

     groep III 14:00   Melderslo 3 – Kronenberg 5     1-4

     groep II   17:00   Hegelsom 3 – Tegelen 4         1-4

     groep I    20:00   Neer 1 – Helden 1         3-2

              

Onno v Knippenberg Johan Peeters 26-30
Bert Peeters Johan Hoeijmakers 26-30
Rob Geelen Paul Reijnders 30-28
Erik Versteegen Johan Verest 30-28
Martin op't Roodt Edwin Zelen 30-24

 

16 april :   te Maasbree  20:00  Ospel 1 – Hegelsom 4    4-1

 

1834 H. vd. Laer – 1155 P. Saris > 30-24

1887 B. Vossen – 1311 L. Vullings > 16- 30

1402 Th. v. Wijk – 1607 P. Tacken > 30-28

1174 F. Lacrokx – 1210 L. Zanders > 30-28

1352 T. Stienen – 1109 P. Kluskens 30-20

 

                  te Baarlo       20:00 Kessel 2- Meijel 3     4-1

 

 

Teamkampioenschappen 2010-2011 met een uit- en thuiswedstrijd 

 

 

Zaterdag 29 april :   20:00  Kronenberg 5 – Neer 2    2-3

Donderdag 28 april : 20:00  Neer 2 – Kronenberg 5   4-1

Vrijdag 29 april : 20:00  Grathem 1 –  Baarlo 4          2-3

Vrijdag 29 april : 20:00  Baarlo 1 – Meijel 1         2-3       

Vrijdag 6 mei : 20:00       Grathem 3 –  Neer2    3-2

Zaterdag 7 mei : 19:00     Neer 2 – Grathem 3     4-1   Neer kampioen 3de klasse  

Zaterdag 7 mei : 19:00    Baarlo 4 – Grathem 1   3-3   Baarlo kampioen 2de klasse

Zaterdag 7 mei : 19:00    Meijel 1 – Baarlo 1   3-2       Meijel kampioen 1ste klasse

 

 

Veel succes