login
zoeken
menu
leden login

WISSELBEKER 'VROEGERE DISTRIKT ZUID'

 
maandag 18 maart 2013

Deze 'Oude' beker wordt dit jaar gebeugeld te Ospel (16-19 april).  Elke vereniging uit het vroegere distrikt zuid vaardigt 4 spelers af. 

Er wordt gespeeld met een handicap van -2 per klasse verschil afhankelijk van de klasse waarin elke speler deel genomen heeft aan de huidige competitie.

 Uitslagen

Totaalscore:              
                 
Vereniging 1 2 3 4   Winst Voor Tegen
Bree 30 30 30 0   3 90 100
Ell 24 30 30 30   3 114 86
Grathem 24 30 20 30   2 104 86
Heythuysen 30 26 30 30   3 116 102
Kessenich 0 22 0 22   0 44 120
Leveroy 30 26 22 20   1 98 114
Neer 28 30 30 30   3 118 90
Ospel 20 30 20 28   1 98 90
Stramproy 30 26 30 28   2 114 108
DISTRICTSWISSLBEKER "Zuid" 2013 te Ospel
 
Deelnemers.        
Heythuysen Grathem      
Leveroy Kessenich      
Neer Bree      
Ell Stramproy      
Ospel        
         
Dinsdag 16 april Aanvang 19.30 uur   Baanmeester Teller
Stramproy Neer 30-28 Ospel Grathem
Twan   Bocken(EK) Frank   Croonenbroek(TK) 0-2 Stienen Koolen
Ell Heythuysen 24-30 Bree Neer
Mies Jacobs   (DK) Jos Wiltschut (EK) 4-0 Verheyen Croonenbroek
Grathem Leveroy 24-30 Stramproy Ospel
Tjeu Dirkx   (TK) Jo van de Kruys (EK) 2-0 Bocken Stienen
Neer Ospel 30-20 Heythuysen Kessenich
Martin Op't   Roodt (HK) Henk van Laer (EK) 0-2 Wiltschut Stienen (Osp)
Heythuysen Bree 26-30 Grathem Stramproy
Jan Rutten   (EK) Sjef Verheyen (DK) 0-4 Koolen Vranken
Ospel Kessenich 30-0  Neer Ell
Stwan Stienen   (EK) Nobody ?-?    
Grathem Stramproy 30-26 Leveroy Heythuysen
Frits Koolen   (TK) Tjeu Vranken (EK) 2-0 v/d Kruys Rutten
         
Donderdag 18 april  Aanvang 19.30 uur      
Kessenich Bree 22-30 Ospel Grathem
Jan Denier   (TK) Bart Creyns (EK) 2-0 Stienen Smolenaers
Leveroy Heythuysen 26-30 Kessenich Ell
John Heeskens   (EK) Ton Loyen (EK) 0-0 Denier Lierop
Stramproy Ospel 30-20 Bree Leveroy
Peter Verheyen   (EK) Henk Konings (EK) 0-0 Scheepers Lierop
Kessenich Ell 0-30 Stramproy Neer
Niet aanwezig Harrie van Lierop   (DK)   NVT NVT
Bree Leveroy 30-22 Heythuysen Ospel
Geert   Scheepers (EK) Jos van Lierop (DK) 0-4 Loyen Stienen
Neer Grathem 30-20 Ell Kessenich
Onno van   Knippenberg (HK) Gijs Smolenaers (EK) 0-2 Driessen van Wijk (Osp)
Ospel Ell 28-30 Leveroy Bree
Bart Vossen   (EK) Gerard Driessen (HK) 2-0 Heeskens Creyns
         
Vrijdag 19 april Aanvang 19.30 uur      
Heythuysen Kessenich 30-22 Ell Stramproy
Jo Derikx (EK) Lucie de Pagie (DK) 0-4 Caris Mans
Leveroy Neer 20-30 Grathem Bree
Piet Niessen   (EK) Rob Geelen (HK) 2-0 Winkelmolen Stienen (Osp)
Ell Stramproy 30-28 Kessenich Heythuysen
Marco Caris   (HK) Harie Grispen (EK) 0-2 Pagie Derikx
Bree Grathem 0-30 Neer Leveroy
Niet aanwezig Wiel Winkelmolen (EK)   NVT NVT
         
Eventuele   beslissingswedstrijd(en).      
         
Halve finale 1        
Heythuysen Ell 16-30 Neer Leveroy
Jo Derikx   (EK) Marco Caris (HK) 2-0 Geelen Niessen
         
Halve finale 2        
Neer Stramproy 30-26 Heythuysen Ospel
Onno van   Knippenberg (HK) Harie Grispen EK) 0-2 Loyen Stienen
         
Finale        
Ell Neer 30-28 Ospel Ospel
Mat Tunissen   (HK) Rob Geelen (HK) 0-0 Deursen Van Wijk